...na mém blogu hlavně o seriálech, ale i o všem možném.
Obsah blogu je zčásti má tvorba, takže vždy uvádějte můj zdroj,
případně zdroj ze kterého jsem kopírovala já. Doufám, že se vám tu
bude líbit a že se sem bude rádi vracet :)
                                                          Janie

Deník zasloužilé matky

26. října 2010 v 15:46 | Janie:) |  Deník zasloužilé matky
Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu... 

Hlavní hrdinkou populárního amerického sitcomu je Reba. Tak se i v originále seriál jmenuje. Reba je nejen jméno postavy, jejíž osud "žijeme", ale i herečky a populární zpěvačky country Reby McEntire, která ji ztvárňuje. 

Seriál, jenž se u nás vysílá pod názvem Deník zasloužilé matky, je vlastně příběhem osamělé ženy pracující až příliš tvrdě. Má temperamentní povahu se sklony k občasným sarkastickým poznámkám a bezmezně miluje své děti. Její exmanžel Brock, jehož ztvárňuje Christopher Rich, zubař a golfista, si musí poradit s novou mladou ženou a zároveň s neustálým přesvědčováním okolí, že vlastně mládne. 

Dcera Cheyenne je nucena dočasně zapomenout na studium na vysoké škole, vypořádat se s úlohou matky a zároveň "vymyslet", jak na vztahy. Vana, její lásku, totiž rodiče vyhodili z domu, jakmile zjistili, že je s ním těhotná. Nastěhují se tedy - jak jinak - k Rebě, která jakožto náhradní matka Vanovi vyhovuje. 

Ještě jsme nezmínili Rebiny další dvě děti. Kyra je inteligentní vzpurné děvče v sarkastických poznámkách více než podobné své matce a Jake je zase takový ,,urovnávač" rodinných problémů. 

Jak se budou vyvíjet vztahy v této košaté rodině? Bude atmosféra mezi mladou ženou Brocka Barbrou Jean a Rebou stále napjatá? Seriál už má na kontě Zlatý glóbus a také prestižní televizní cenu Emmy. Jeho tvůrci ho prezentují jako sitcom, který se snaží ukázat komicky, ale realisticky radosti i strasti života v moderní společnosti.
______________________________________________________________________________
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veronjoh Veronjoh | Web | 26. října 2010 v 17:13 | Reagovat

super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama